Partnerské firmy

СОНИ ДАДЦ Чешская Республика, ООО
ТАТРА Металургие АО
Даикин Индустриес Чешская Республика ООО
ЧЕХ ПРЕЦИСИОН ФОРГЕ, АО
PARAGON CC
МОВО, ООО
ХП Пелзер ООО
ЕКА-КОМПЛЕТ, ООО
ЧКД Кутнá Гора, АО
ПРВАЯ ПЛЗЕНЬСКАЯ ГАЛВАНОВНА, ООО
ПИЛСЕН СТЕЕЛ, ООО
Хоуден ЧКД Компрессорс ООО
ПАНАСОНИК, АО
Доосан Шкода Пауер, АО
Джи-Тим, АО
ХРИСТ КАР ВАШ, ООО
СДП-КОВО, ООО
ТС Плзень, ООО
ВИТКОВИЦЕ ХЕАВИ МАШИНЕРЫ АО Острава
ПРАГИС, ООО
МЕТРОСТАВ, АО
Камык Даунен ООО
ВЕИЛЕР Голоубков ООО
ДИОСС НЫРАНЫ АО
Рина Европ ООО
Лигнис ООО
Обробна Ресл ООО
Ернст Леополд ООО
Рафаэль детям
La Lorraine Bakery Group

Partnerské firmy

ČKD Kutná Hora, a.s.

http://www.ckdkh.cz/

Společnost ČKD Kutná Hora, a.s. je výrobním závodem zaměřená na výrobu ocelových odlitků a svařenců pro železniční dopravu. Je významným zaměstnavatelem regionu s více než padesátiletou tradicí.

K našim stálým obchodním partnerům patří i společnost ALMAX WORK – Holding, družstvo.

Скачать справочное письмо

PILSEN STEEL, s.r.o.

http://www.pilsensteel.cz/

S družstvem ALMAX WORK pojí naši společnost dlouhodobá spolupráce v oblasti vyhledávání a dočasného přidělování externích pracovníků. Často vyhledáváme pracovní pozice s úzkou specializací pro oblast těžkého strojírenství, jakými jsou např. karuseláři, slévači, cídiči apod., což bývá obtížnější než vyhledávat kandidáty pro méně odborné pozice. Družstvo ALMAX WORK je úspěšné ve vyhledávání odborných pozic. Jejich koordinátoři jsou v úzkém kontaktu s personálním oddělením a rychle reagují na nové požadavky a nutné změny. Jejich administrativa odpovídá platným legislativním požadavkům. Naše spolupráce probíhá k oboustranné spokojenosti.

Скачать справочное письмо

CZECH PRECISION FORGE a.s.

http://www.cpforge.com/cs

Naše společnost CZECH PRECISION FORGE a.s. se sídlem Tylova 1/57, 301 00 Plzeň, IČO 26700239, spolupracuje s družstvem ALMAX WORK – Holding, družstvo se sídlem v Praze, Na Poříčí 1071/17, IČO 03466892 od roku 2015. Hlavním bodem spolupráce je kovářství, kovoobráběčství a zámečnictví.

Po celou dobu spolupráce plní družstvo ALMAX WORK – Holding zadané úkoly řádně a včas. Družstvo ALMAX WORK – Holding je dle našich zkušeností při plnění svých povinností vyplývajících ze smluvních vztahů velice flexibilní, když dokáže obratem reagovat na naše požadavky zajištěním většího počtu pracovníků.

Spolupráce s družstvem ALMAX WORK – Holding můžeme jenom doporučit.

Скачать справочное письмо

la lorraine bakery group logo

https://www.llbg.com/cz-cs

La Lorraine Bakery Group (LLBG) je 100% rodinná firma se sídlem v Belgii s více než 80letou tradicí v odvětví pekárenství a mlýnského průmyslu. Máme v provozu 12 vysoce moderních výrobních závodů a své výrobky dodáváme do více než 30 zemí. Díky každodennímu úsilí našich 4 000 nadšených kolegů se nám každý rok daří udržovat zdravý růst. Náš recept na dosavadní i budoucí úspěch? Naše společná vášeň pro to, co děláme, našich 5 zásadních firemních hodnot, naše hlavní poslání - u produktů neustále usilovat o nejlepší kvalitu a nejnovější inovace a naše dlouhodobá vize vybudovat mezinárodní trh a prozkoumávat nové obzory.

Скачать справочное письмо

První plzeňská galvanovna, s.r.o.

http://www.galvanovna.cz/

Společnost První plzeňská galvanovna s.r.o., se sídlem Průmyslová 574/4a, 301 00 Plzeň, IČ 26328496, je ve smluvním závazkovém vztahu s družstvem ALMAX WORK – Holding, se sídlem v Praze, Na Poříčí 1071/17, IČ 03466892 od roku 2015. Naše spolupráce se zaměřuje zejména na dodávání surových odlitků ze šedé litiny dle dílčích objednávek a dále na technické služby (čištění strojů a zařízení, zahradnické práce, přípravné a dokončovací stavební práce a práci se dřevem).

Po celou dobu vzájemné spolupráce plní družstvo ALMAX WORK – Holding objednané dodávky řádně a včas. Družstvo ALMAX WORK – Holding je schopno v současnosti bezprostředně vyhovět většině našich požadavků.

Z našeho pohledu lze spolupráci s družstvem ALMAX WORK – Holding doporučit.

Скачать справочное письмо